Team

Het team van de Gabriëlschool bestaat uit betrokken en enthousiaste mensen, die werken vanuit een gedeelde visie. Het Jenaplanonderwijs vraagt veel eigen initiatief, voorbereidingstijd en organisatietalent van de leerkrachten, die ‘stamgroepleider’ worden genoemd. Alle stamgroepleiders op onze school hebben na hun aanstelling de tweejarige Jenaplanopleiding gevolgd. Daarnaast beschikken veel van onze medewerkers over gespecialiseerde pedagogische expertise, zodat we onderwijs en zorg op maat kunnen aanbieden. 

  • 4 Medewerkers hebben een Masteropleiding Special Educational Needs afgerond
  • 3 Medwerkers hebben een Master Leren en innoveren afgerond.
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot gedragsspecialist
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot coach
  • 2 Medewerkers zijn opgeleid tot intern begeleider

Daarnaast heeft een groot deel van het team trainingen gevolgd over o.a. autisme in de klas en het speels aanbieden van rekenen en wiskunde. 

Directie: functie e-mail  
Sander van Zomeren  directeur s.vanzomeren@gabriel-school.nl  
       
IB:      
Ellen van Bruggen IB e.vanbruggen@gabriel-school.nl  
Vivian van Oosterhout IB v.vanoosterhout@gabriel-school.nl  
       
Administratie:      
Astrea Verhoeve administratie a.verhoeve@gabriel-school.nl  
       
Conciërge:      
Monno van Zeeland conciërge m.vanzeeland@gabriel-school.nl   
Stamgroepen 1-2      
Els Baars Bevers e.baars@gabriel-school.nl  
Suzan Kuijpers Bevers s.kuijpers@gabriel-school.nl  
Monique Brinkmann Dolfijnen m.brinkmann@gabriel-school.nl  
Tineke Berends Dolfijnen t.berends@gabriel-school.nl  
Marion Anneveldt Kikkers m.vanluijn@gabriel-school.nl  
Hester Loot Kikkers h.loot@gabriel-school.nl  
Youri Aartsen Salamanders y.aartsen@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 3-4-5      
Linda van Westerlaak Vossen l.vanwesterlaak@gabriel-school.nl  
Mandy van den Bosch Beren m.vandenbosch@gabriel-school.nl
Marlies Koster Zebra’s m.koster@gabriel-school.nl  
Gonnie van Vliet Zebra’s g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Everine Ramon Olifanten e.ramon@gabriel-school.nl
Marienke Hoogewoud Olifanten m.hoogewoud@gabriel-school.nl  
Ilse Berends Beren i.berends@gabriel-school.nl  
Sandra Kroondijk Vossen s.kroondijk@gabriel-school.nl   
Jolanda Sanders Giraffen j.sanders@gabriel-school.nl  
Laura van der Wouden Giraffen l.vanderwoude@gabriel-school.nl
       
Stamgroepen 6-7-8      
Esther Koumans Adelaars e.koumans@gabriel-school.nl  
Mandy van den Bosch Uilen m.vandenbosch@gabriel-school.nl
Brigitte Kas Uilen b.kas@gabriel-school.nl
Miriam Seijdel IJsvogels m.seijdel@gabriel-school.nl  
Gonnie van Vliet Ijsvogels/Valken g.vanvliet@gabriel-school.nl
Sandra Bakker Paradijsvogels s.bakker@gabriel-school.nl  
Paola Joustra Valken p.joustra@gabriel-school.nl  
Jasmijn Koetsier Paradijsvogels j.koetsier@gabriel-school.nl  
       
Onderwijsassistent      
Mariska Willemsen Bijstergoed m.willemsen@gabriel-school.nl  
    l  
       
Specialisten      
Linda van Westerlaak rekenspec. l.vanwesterlaak@gabriel-school.nl  
Brigitte Kas leesspec b.kas@gabriel-school.nl  
Youri Aartsen I-Coach y.aartsen@gabriel-school.nl  
       
Spaans      
Laura van Essen- Liccardo      
       
Hoogbegaafdheid      
Petra v.d. Kraats SMART petra@kraatshop.nl