Team

Het team van de Gabriëlschool bestaat uit betrokken en enthousiaste mensen, die werken vanuit een gedeelde visie. Het Jenaplanonderwijs vraagt veel eigen initiatief, voorbereidingstijd en organisatietalent van de leerkrachten, die ‘stamgroepleider’ worden genoemd. Alle stamgroepleiders op onze school hebben na hun aanstelling de tweejarige Jenaplanopleiding gevolgd. Daarnaast beschikken veel van onze medewerkers over gespecialiseerde pedagogische expertise, zodat we onderwijs en zorg op maat kunnen aanbieden. 

  • 4 Medewerkers hebben een Masteropleiding Special Educational Needs afgerond
  • 3 Medwerkers hebben een Master Leren en innoveren afgerond.
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot gedragsspecialist
  • 2 Medewerkers hebben een opleiding gevolgd tot coach
  • 2 Medewerkers zijn opgeleid tot intern begeleider

Daarnaast heeft een groot deel van het team trainingen gevolgd over o.a. autisme in de klas en het speels aanbieden van rekenen en wiskunde. 

Directie: functie e-mail  
Sander van Zomeren  directeur s.vanzomeren@gabriel-school.nl  
       
IB:      
Gonnie van Vliet IB g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Heidy Jansen IB h.jansen@gabriel-school.nl  
       
Administratie:      
Astrea Verhoeve administratie a.verhoeve@gabriel-school.nl  
       
Conciërge:      
Monno van Zeeland conciërge m.vanzeeland@gabriel-school.nl   
       
       
Interne begeleiding      
Gonnie van Vliet   g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Heidy Jansen   h.jansen@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 1-2      
Els Baars Bevers e.baars@gabriel-school.nl  
Suzan Kuijpers Bevers s.kuijpers@gabriel-school.nl  
Monique Brinkmann Dolfijnen m.brinkmann@gabriel-school.nl  
Tineke Berends Dolfijnen t.berends@gabriel-school.nl  
Mieke van Luijn Kikkers m.vanluijn@gabriel-school.nl  
Hester Loot Kikkers h.loot@gabriel-school.nl  
Youri Aartsen Salamanders y.aartsen@gabriel-school.nl  
Mariska van den Brink Onderw.ass m.vandenbrink@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 3-4-5      
Linda van Westerlaak Vossen l.vanwesterlaak@gabriel-school.nl  
Marlies Koster Giraffen m.koster@gabriel-school.nl  
Marian Dokter Zebra’s m.dokter@gabriel-school.nl  
Marienke Hoogewoud Giraffen m.hoogewoud@gabriel-school.nl  
Ilse Berends Beren i.berends@gabriel-school.nl  
Sandra Kroondijk Beren s.kroondijk@gabriel-school.nl   
Jolanda Sanders Giraffen j.sanders@gabriel-school.nl  
       
Stamgroepen 6-7-8      
Andrea Vooijs Adelaars a.vooijs@gabriel-school.nl  
Mandy van den Bosch Uilen m.vandenbosch@gabriel-school.nl
Brigitte Kas Uilen b.kas@gabriel-school.nl
Miriam Seijdel IJsvogels m.seijdel@gabriel-school.nl  
Gonnie van Vliet Ijsvogels g.vanvliet@gabriel-school.nl  
Sandra Bakker Valken s.bakker@gabriel-school.nl  
Paola Joustra Valken p.joustra@gabriel-school.nl  
       
Onderwijsassisten      
Mariska Willemsen Bijstergoed m.willemsen@gabriel-school.nl  
Joni van Essen Kelnarij j.vanessen@gabriel-school.nl  
       
Specialisten      
Linda van Westerlaak rekenspec. l.vanwesterlaak@gabriel-school.nl  
Marian Dokter rekenspec m.dokter@gabriel-school.nl  
Betty Kieft leesspec. b.kieft@gabriel-school.nl  
Brigitte Kas leesspec b.kas@gabriel-school.nl  
Andrea Vooijs iCoach a.vooijs@gabriel-school.nl  
       
Spaans      
William Vastbinder      
       
Hoogbegaafdheid      
Petra v.d. Kraats SMART petra@kraatshop.nl